Skip to: site menu | section menu | main content

UAB "Konsultacijos"Padėsime nepasiklysti įstatymų labirintuose
Currently viewing: NAUJIENOS

Gaukite naujienas tieisiai
į savo elektroninio pašto
dėžutę!
Naujienų prenumerata

Susisiekite:

Tel: +37068500933

info@dskonsultacijos.lt
Skype Me™!

Draugai:

PRAKTINIS SAUGAUS DARBO AUKŠTYJE RENGINYS
04-05-2016
Parašė: Edita Dembinskienė

PRAKTINIS SAUGAUS DARBO AUKŠTYJE RENGINYS

2016m. gegužės 17dieną, Marijampolėje

 

2016 m. gegužės mėn. 17dieną Marijampolėje, UAB „Danis sauga“ ir UAB „Konsultacijos“  rengia seminarų-mokymų ciklą apie apsaugos nuo kritimo iš aukščio priemones, teisingą  jų parinkimą ir naudojimą. Vos dviem paroms į Lietuvą atvyksta Capital Safety “bandymų laboratorija ant ratų”, kurioje bus parodomi kritimai iš įvairaus aukščio. Praktiškai pamatysite, kaip skiriasi darbuotojų saugumas naudojant skirtingas kritimo sulaikymo priemones.

 

Kviečiame dalyvauti ir Jūsų įmonės darbuotojus. Seminaras skirtas, darbuotojams, padalinių vadovams, darbų vadovams, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams ir kitiems darbuotojams  dirbantiems aukštyje. Seminaro metu bus galimybė pagilinti žinias darbo aukštyje organizavimo klausimais, tinkamų  apsaugos priemonių parinkimo bei gelbėjimo operacijų planavimo klausimais, kartu aptarsime  realius darbų saugos sprendimus dirbant aukštyje.

Seminare dalyvauja Capital Safety Group EMEA instruktorius. Capital Safety Group - garsi  ne tik Europoje, bet ir pasaulyje, tai vienas iš pirmaujančių apsaugos nuo kritimo iš aukščio priemonių gamintojų ir UAB „Danis sauga“ atstovai - seniausia darbų saugos įmonė Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau kaip 25-erius metus. Šiuo metu specializuojasi apsaugos nuo kritimo iš aukščio, darbo ant kopėčių bei profesinės kosmetikos srityse. Įvertinę klientų atliekamų darbų specifiką, konsultuojame įrangos pasirinkimo bei pačių darbų atlikimo klausimais ir tiekiame reikalingas saugos priemones.

Kiekvienam seminaro dalyviui bus išduodamas pažymėjimas – sertifikatas.

Siekiant skirti dėmesio kiekvienam dalyviui ir suteikti kokybišką informaciją, maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 20 asmenų.  

 

Renginio iniciatoriai: UAB „Danis sauga“ daugiau informacijos: www.danis.lt

Renginio organizatoriai: UAB „Konsultacijos“  daugiau informacijos: www.dskonsultacijos.lt

RENGINIO PROGRAMA.

REGISTRACIJOS ANKETA RENGINIUI.Grįžti atgal